بازگشت رسمی علی حسینی به وزنه‌برداری + تغییر زمان دو دیدار از هفته سوم لیگ برتر – اخبار و اطلاعات ایران

خبرگزاری تسنیم: تیم ملی وزنه‌برداری چند روز قبل به اردوی سطح ارتفاع خود در شهر ورزقان پایان داد و از روز گذشته تمرینات خود را در تهران استارت زد
وزنه‌برداران که خود را برای مسابقات جهانی 2017 آماده می‌کنند، از روز گذشته یک ملی‌پوش جدید را در کنار خود دیدند. سعید علی‌حسینی، وزنه‌بردار اردبیلی که بعد از هشت سال به اردوی تیم ملی دعوت شده، بعد از مدت ها توانست بار دیگر ملی‌پوش شود.

وی که در این مدت تمرینات خود را به صورت شخصی دنبال کرده، امیدوار است بتواند خودش را تا قبل از مسابقات جهانی به اوج آمادگی برساند و بتواند در کنار بهداد سلیمی در دسته فوق‌سنگین روی سکو قرار بگیرد.

خبرگزاری تسنیم: تیم ملی وزنه‌برداری چند روز قبل به اردوی سطح ارتفاع خود در شهر ورزقان پایان داد و از روز گذشته تمرینات خود را در تهران استارت زد.
——————-

خبرگزاری تسنیم: کمیته مسابقات سازمان لیگ از تغییر ساعت برگزاری دو بازی از هفته سوم لیگ برتر خبر داد.

 به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ، کمیته مسابقات سازمان لیگ اعلام کرد: دیدار دو تیم سیاه‌جامگان و فولاد خوزستان روز جمعه 20 مرداد 96 از ساعت 18:50 در ورزشگاه ثامن مشهد برگزار می‌شود
همچنین به دلیل گرمای هوای شهر آبادان بازی دو تیم صنعت نفت آبادان و پدیده خراسان از هفته سوم لیگ برتر به جای ساعت 20:30 در ساعت 21 روز جمعه 20 مرداد 96 در ورزشگاه تختی آبادان برگزار خواهد شد.

خبرگزاری تسنیم: کمیته مسابقات سازمان لیگ از تغییر ساعت برگزاری دو بازی از هفته سوم لیگ برتر خبر داد.

 به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ، کمیته مسابقات سازمان لیگ اعلام کرد: دیدار دو تیم سیاه‌جامگان و فولاد خوزستان روز جمعه 20 مرداد 96 از ساعت 18:50 در ورزشگاه ثامن مشهد برگزار می‌شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *