ستاره بایرن در لیست خرید لیورپول قرار گرفت + سرشماری حذف می‌شود – اخبار و اطلاعات ایران

ورزش سه: آرتورو ویدال، ستاره شیلیایی بایرن مونیخ مورد توجه باشگاه بایرن مونیخ قرار گرفته است.

در ابتدای تابستان اخبار و شایعات فراوانی در مورد تمایل مرسی سایدی ها به جذب نبی کیتا، ستاره جوان لایپزیش و پیشنهاد 75 میلیون یورویی این تیم شنیده شد اما در نهایت این پروسه منتفی شد و حالا لیورپول تلاش خود را معطوف به جذب ویدال کرده است
از ابتدای تابستان اخبار زیادی در مورد تمایل بسیاری از تیم ها از جمله یونایتد و اینتر به جذب ویدال شنیده شده که بایرن به هیچ کدام پاسخ مثبت نداده و باید دید آیا لیورپول می تواند این ستاره شیلیایی را جذب کند یا خیر.

با توجه به مصدومیت لالانا و احتمال جدایی کوتینیو، خط میانی مرسی سایدی ها از ستارگان خالی شده و ویدال می تواند فرمانده خط میانی این تیم لقب بگیرد.

ورزش سه: آرتورو ویدال، ستاره شیلیایی بایرن مونیخ مورد توجه باشگاه بایرن مونیخ قرار گرفته است.

در ابتدای تابستان اخبار و شایعات فراوانی در مورد تمایل مرسی سایدی ها به جذب نبی کیتا، ستاره جوان لایپزیش و پیشنهاد 75 میلیون یورویی این تیم شنیده شد اما در نهایت این پروسه منتفی شد و حالا لیورپول تلاش خود را معطوف به جذب ویدال کرده است.

طبق ادعا رسانه های انگلیسی از جمله اکسپرس، حالا و با توجه به احتمال بالای جدایی فیلیپ کوتینیو و پر شدن خزانه لیورپول، آنها برای جذب آرتورو ویدال ستاره 30 ساله بایرن اقدام خواهند کرد.

ستاره بایرن در لیست خرید لیورپول قرار گرفت

——————-
خبرگزاری ایسنا: رئیس مرکز آمار ایران می‌گوید مرکز آمار ایران به دنبال ریل گذاری برای ایجاد نظام آماری ثبتی مبنا است
خبرگزاری ایسنا: رئیس مرکز آمار ایران می‌گوید مرکز آمار ایران به دنبال ریل گذاری برای ایجاد نظام آماری ثبتی مبنا است.
امید علی پارسا در نشست خبری مرکز آمار ایران که به مناسبت روز خبرنگار برگزار شد، بیان کرد: مرکز آمار ایران قویا به دنبال ایجاد نظام آماری ثبتی مبنا است. این موضوع جزو معدود مواردی است که مخالفی ندارد و همه ارکان نظام به دنبال ایجاد این تحول مثبت هستند.

وی ادامه داد: برای رسیدن به این هدف که به موجب آن سرشماری به شکل سنتی آن حذف خواهد شد، باید کلیه سامانه‌های الکترونیک دستگاه‌های اجرایی کشور به مرکز آمار ایران متصل شوند. در وهله اول نیز به دنبال آن هستیم که ثبت احوال، وزارت امور اقتصادی و دارایی و شرکت پست به مرکز آمار ایران متصل شوند تا به این ترتیب اطلاعات مورد نیاز کشور برای سرشماری از طریق سامانه های مختلف به دست آید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *