دیزنی وارد رقابت مستقیم با نتفلیکس می شود + مهار حریق خط لوله انتقال گاز در اهواز – اخبار و اطلاعات ایران

وب سایت تک شات: شرکت دیزنی که از غول های صنعت سرگرمی به شمار می رود قصد دارد در زمینه پخش آنلاین محتوا وارد رقابت مستقیم با نتفلیکس شود
دیزنی در پایان روز کاری بازار سهام در روز گذشته اعلام کرد که از سال 2019، از ارائه فیلم های ساخت خود برای نمایش در نتفلیکس خودداری خواهد کرد. با تک شات همراه باشید.

به این ترتیب، دیگر نمی توان انتظار داشت که محصولات شرکت دیزنی مانند گذشته، پیش تور اردبیل هوایی از هرجای دیگر در نتفلیکس پخش شوند. نتفلیکس از این پس قادر خواهد بود تا به عنوان یک پلتفرم مانند سایر پلتفرم ها، پس از عرضه عمومی فیلم های دیزنی آنها را پخش کند و دیگر از مزیت رقابتی برخوردار نخواهد بود.
وب سایت تک شات: شرکت دیزنی که از غول های صنعت سرگرمی به شمار می رود قصد دارد در زمینه پخش آنلاین محتوا وارد رقابت مستقیم با نتفلیکس شود.

در این میان، به نظر می رسد که دیزنی در نظر تور شیراز هوایی دارد تا با این تصمیم تازه خود ،سود زیادی از پخش قسمت جدیدی از سه فیلم پرطرفدار خود به دست بیاورد. این فیلم ها عبارتند از قسمت چهارم داستان اسباب بازی، قسمت جدیدی از Frozen و نسخه ای تازه از شیر شاه. این در حالی است که نتفلکیس در حال حاضر فیم های جنگ ستارگان، یافتن دوری، زوتوپیا، لیلو و استیچ، و موآنا که از محصولات دیزنی هستند را نمایش می دهد.

دیزنی در همین راستا خبر از راه اندازی پلتفرم پخش تور کیش آنلاین خود داده و گفته این سایت از این به بعد تنها محلی است که کاربران می توانند جدیدترین محصولات شرکت های دیزنی و پیکسار را مشاهده کنند. این در حالی است که تا پیش از این، نتفلیکس به طور انحصاری حق نمایش محصولات دیزنی را در اختیار داشت.

——————-
خبرگزاری ایسنا: مدیر عملیات شرکت بهره‌برداری نفت و گاز کارون با اشاره به ترکیدگی خط لوله 10 اینچ زیرزمینی انتقال مایعات گازی در منطقه تور کرمان کریت کمپ اهواز، گفت: آتش سوزی در این منطقه مهار شده است و اکنون در حال ایمن سازی منطقه هستیم
وی افزود: از ابتدای حادثه تیم‌های عملیاتی در محل مستقر شدند و نسبت به مهار آتش اقدام کردند. در حال حاضر آتش مهار شده است و تیم‌های عملیاتی در حال ایمن سازی محل هستند.

به گزارش ایسنا، شرکت بهره‌برداری نفت و گاز کارون بزرگترین بهره‌بردار مناطق نفت‌خیز جنوب است که روزانه بیش از یک میلیون تور مشهد و 30هزار بشکه نفت تولید می‌کند.

خبرگزاری ایسنا: مدیر عملیات شرکت بهره‌برداری نفت و گاز کارون با اشاره به ترکیدگی خط لوله 10 اینچ زیرزمینی انتقال مایعات گازی در منطقه کریت کمپ اهواز، گفت: آتش سوزی در این منطقه مهار شده است و اکنون در حال ایمن سازی منطقه هستیم.
مدیر عملیات شرکت بهره‌برداری نفت و گاز کارون تصریح کرد: در این حادثه 8 نفر دچار دودگرفتگی و مصدومیت شدند که کار درمان آن‌ها تور اردبیل ارزان به صورت سرپایی انجام شد. همچنین یک نفر دچار سوختگی شد که اکنون برای مداوا به بیمارستان سوانح سوختگی طالقانی اهواز منتقل شده است.

سید محسن نقوی پور اظهار کرد: ساعت 11 و 35دقیقه به دلیل فرسودگی، خط لوله دچار نشت و ترکیدگی شد. این ترکیدگی در مجاورت یکی از واحدهای بهره‌برداری اتفاق افتاد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *