تاکتیک مشابه برانکو و میثاقیان روی گل + زمان اعلام نتایج آزمون ارشد و دکترا – اخبار و اطلاعات ایران

ورزش سه: برانکو ایوانکوویچ شب گذشته پرسپولیس را با دو تغییر نسبت به بازی با نفت تهران به مصاف سیاه جامگان فرستاد و با توجه به اینکه تنها جابه‌جایی او، اضافه کردن سید جلال حسینی و محسن ربیع‌خواه به جای صادق محرمی و کمال کامیابی‌نیا بود نوع تاکتیک این تیم برای حمله به دروازه حریف خیلی دست خوش تغییر نشد
سرخ پوشان در دقیقه 30 هم مجددا روی نفوذ امیری از سمت چپ زمین و ارسال زمینی او توسط تور مالزی نوروز 97 علی علیپور به گل دوم رسیدند که این بار گل آنها آفساید اعلام شد.

 سیاه جامگان نیز که به غیر از ابتدای مسابقه خطر زیادی روی دروازه پرسپولیس ایجاد نکرده بود در دقیقه 85 روی یک ضد حمله که کیوان امرایی آغاز کرد، با پاس یونس شاکری از سمت چپ محوطه جریمه پرسپولیس و ضربه تمام کننده امیرمحمد پناهی در مقابل دروازه خالی، گل تساوی را به ثمر رساند تا هر دو گل این مسابقه به یک شکل و از جناح چپ طراحی تور لحظه آخری یزد شده باشد.

ورزش سه: برانکو ایوانکوویچ شب گذشته پرسپولیس را با دو تغییر نسبت به بازی با نفت تهران به مصاف سیاه جامگان فرستاد و با توجه به اینکه تنها جابه‌جایی او، اضافه کردن سید جلال حسینی و محسن ربیع‌خواه به جای صادق محرمی و کمال کامیابی‌نیا بود نوع تاکتیک این تیم برای حمله به دروازه حریف خیلی دست خوش تغییر نشد.
پرسپولیسِ امسال برنامه‌ریزی زیادی روی حمله از سمت چپ زمین که وحید امیری تور اصفهان زمینی به‌عنوان وینگر در آن سمت بازی می‌کند، دارد ولی تا هفته سوم به این شکل گلزنی نکرده بود تا اینکه با گذشت تنها 7 دقیقه از بازی شب قبل مقابل سیاه جامگان ارسال امیری را فرشاد احمدزاده بعد از خروج ناموفق محمد ناصری و دفع توپ ناقص کریم احمدی، تبدیل به گل کرد.

——————-

خبرگزاری میزان: رئیس سازمان سنجش کشور در رابطه با زمان اعلام نتایج آزمون دکتری و کارشناسی ارشد توضیحاتی را ارائه تور تایلند کرد

رئیس سازمان سنجش کشور به آخرین اطلاعات انتخاب رشته داوطلبان اشاره کرد و گفت: مهلت انتخاب رشته سراسری به پایان رسید و نتایج انتخاب رشته داوطلبان در شهریور ماه اعلام می‌شود.

خبرگزاری میزان: رئیس سازمان سنجش کشور در رابطه با زمان اعلام نتایج آزمون دکتری و کارشناسی ارشد توضیحاتی را ارائه کرد.

ابراهیم خدایی گفت: داوطلبان شرکت کننده در آزمون دکتری و کارشناسی ارشد دانشگاه‌های تور پاتایا نوروز 97 کشور می توانند ۱۰ شهریور ۹۶ از نتایج مطلع شوند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *