پدیده فوتبال چک در آستانه پیوستن به اینتر + جزییات حریق در ساختمان وزارت نفت – اخبار و اطلاعات ایران

ورزش سه: پاتریک شیک، ستاره سامپدوریا که مورد توجه یوونتوس، اینتر، رم ، ناپولی و موناکو قرار دارد، در نهایت با نراتزوری به توافق رسیده و به زودی به جمع شاگردان اسپالتی اضافه خواهد شد
ورزش سه: پاتریک شیک، ستاره سامپدوریا که مورد توجه یوونتوس، اینتر، رم ، ناپولی و موناکو قرار دارد، در نهایت با نراتزوری به توافق رسیده و به زودی به جمع شاگردان اسپالتی اضافه خواهد شد.
یوونتوس در آستانه تور مشهد ارزان به خدمت گرفتن او بود و شیک در تست های پزشکی یووه نیز شرکت کرد ولی تست های پزشکی نشان داد که دچار مشکل و مصدومیت است و در نهایت یووه قید خریدش را زد. یووه در تلاش بود که شیک را حفظ کند تا مصدومیتش به پایان برسد و سپس قرارداد امضا کند ولی باشگاه سامپدوریا با این موضوع مخالفت کرد و در نهایت نیز به نظر می‌رسد آنها با اینتر به توافق رسیده اند.

اسپالتی و یکی از مدیران اینتر، در یک رستوران تور ارزان فرانسه کنار شیک غذا می‌خورند و مذاکره میکنند. گفته می‌شود که ناپولی و رم نیز شرایط را بررسی کرده اند ولی دست پیش را اینتر در این ماجرا دارد.

——————-
خبرگزاری ایسنا: سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران جزییات حریق رخ داده در ساختمان وزارت نفت را تشریح و اعلام کرد که این یک مورد حریق جزیی بوده است
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه انتشار تور تبریز نوروز 97 غبار برای اطفای حریق سبب تشدید شایعه حریق گسترده در این ساختمان شد افزود: این در حالی است که شعله‌های آتش خاموش شده و هیچ خسارتی به ساختمان و بخش‌های مختلف آن وارد نشد و طبیعتا این حادثه مورد مصدوم و فوتی نداشته است.

سیدجلال ملکی در این باره گفت: حوالی ساعت 10 صبح امروز وقوع حریق در یکی از ساختمان‌های اداری در خیابان حافظ به سامانه 125 اطلاع داده شد که در پی آن عوامل آتش‌نشانی از تور شیراز لحظه آخری سوی ستاد فرماندهی به محل اعزام شده و مشاهده کردند چند قطعه کارتن و مقوا در این ساختمان دچار حریق شده است.

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران جزییات حریق رخ داده در ساختمان وزارت نفت را تشریح و اعلام کرد که این یک مورد حریق جزیی بوده است.
وی با بیان اینکه این حریق جزیی بوده و ابعاد گسترده‌ای نداشت، گفت: اما با توجه به دود برخاسته از این حریق، سیستم اطفای قیمت تور مراکش حریق ساختمان روشن شده و در پی آن غبار غلیظی که برای اطفای حریق از سوی این دستگاه پخش شده بود، طبقه اول را فرا گرفت.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *