احتمال وزش باد در تهران + ترامپ: نفتا را لغو می‌کنیم – اخبار و اطلاعات ایران

خبرگزاری ایسنا: مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی از کاهش محسوس دما در استان‌های ساحلی دریای خزر خبر داد و گفت: طی دو روز آینده آسمان تهران صاف خواهد بود، ولی احتمال وزش باد موقت وجود دارد
مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی گفت: در سه روز آینده در بعضی ساعات در نوار شرقی کشور وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود که منطقه زابل گاهی با گرد و خاک همراه خواهد بود.

به تور ارزان چین گفته وظیفه، در سایر مناطق کشور در سه روز آینده آسمان صاف و آفتابی پیش‌بینی می‌شود.

وی افزود: از روز جمعه تا یکشنبه کاهش دما در سواحل دریای خزر حدود  2تا 6 درجه پیش‌بینی می‌شود.

وزش باد شدید در نوار شرقی کشور

خبرگزاری ایسنا: مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی از کاهش محسوس دما در استان‌های ساحلی دریای خزر خبر داد و گفت: طی دو روز آینده آسمان تهران صاف خواهد قیمت تور مشهد بود، ولی احتمال وزش باد موقت وجود دارد.

احد وظیفه اظهار کرد: بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی و خروجی مدل‌ها، به سبب نفوذ جریانات شمالی از امروز (پنجشنبه 2 شهریورماه) تا روز یکشنبه (5 شهریورماه) در استان‌های ساحلی خزر کاهش نسبی دما پیش‌بینی می‌شود و در ساعات بعدازظهر در ارتفاعات البرز در استان مازندران و گیلان رشد ابر و بارش پراکنده دور از انتظار نخواهد بود.
وی تور سیشل در پایان در مورد وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده نیز اظهار کرد: آسمان تهران در روز جمعه (3 شهریورماه)، صاف تا کمی ابری، گاهی وزش باد با بیشینه و کمینه دمای 36 و 23 درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود  و در روز شنبه (4 شهریورماه)، صاف، گاهی وزش باد، در بعدازظهر افزایش ابر با بیشینه و کمینه دمای 34 و 21 درجه سانتیگراد خواهد بود.

——————-
خبرگزاری مهر: ترامپ در یک گردهمایی‌ در آریزونا تور ارزان ویتنام درباره تلاش برای اصلاح قرارداد تجاری بین مکزیک، کانادا و آمریکا گفت: من فکر نمی‌کنم بتوانیم به قراردادی برسیم
او اضافه کرد: من شخصا فکر نمی‌کنم بتوانیم بدون فسخ کردن نفتا به توافقی دست پیدا کنیم اما باید دید چه پیش می‌آید. همین‌قدر به شما بگویم که کار شما به دست آدم کاربلدی سپرده شده است.

ترامپ در کمپین انتخابی خود بر علیه نفتا شعار داد و گفت که این قرارداد باعث از دست رفتن تور پاتایا نوروز 97 مشاغل آمریکایی‌ها شده است چرا که شرکت‌ها به دنبال نیروی کاری با دستمزد کمتر در خارج از آمریکا رفته اند.

سه کشور مذاکرات اصلاح قرارداد تجاری خود را در این ‌ماه آغاز کردند. آمریکا با هدف تغییر اساسی در این قرارداد که از سال 1994 اکثر موانع تجارت بین 3 کشور را حذف کرده است، به مذاکرات وارد شده است.

این گفته‌های ترامپ پزوی مکزیک را تحت‌ تاثیر خود قرار داد. نرخ برابری دلار با 0.72 درصد قیمت تور مارماریس افزایش به 17.782 پزو رسید.

خبرگزاری مهر: ترامپ در یک گردهمایی‌ در آریزونا درباره تلاش برای اصلاح قرارداد تجاری بین مکزیک، کانادا و آمریکا گفت: من فکر نمی‌کنم بتوانیم به قراردادی برسیم … من معتقدم در مرحله‌ای از کار به این نتیجه خواهیم رسید که قرارداد نفتا را لغو کنیم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *