«عرق سرد» به پایان رسید + مخالفت روسیه با تحریم های آمریکا علیه ونزوئلا – اخبار و اطلاعات ایران

خبرگزاری ایسنا: فیلمبرداری فیلم‌سینمایی «عرق سرد» به کارگردانی و نویسندگی سهیل بیرقی که از اواخر تیر ماه آغاز شده بود پس از ۴۰ جلسه فیلمبرداری به پایان رسید
سهیل بیرقی نویسنده و کارگردان، کامران حجازی مجری طرح و مدیر تولید، فرشاد محمدی مدیر فیلم‌برداری،مهدی صالح کرمانی صدابردار، ایمان امیدواری طراح چهره پردازی، دستیار اول کارگردان:محمدرضا کشمیری، جلوه های ویژه کامپیوتری: تور اردبیل نوروز 97 سینا قویدل، امیرحسین شجاعی عکاس و مهدی داوری به عنوان تهیه‌کننده از عوامل اصلی هستند که در تولید این فیلم همکاری دارند.

خبرگزاری ایسنا: فیلمبرداری فیلم‌سینمایی «عرق سرد» به کارگردانی و نویسندگی سهیل بیرقی که از اواخر تیر ماه آغاز شده بود پس از ۴۰ جلسه فیلمبرداری به پایان رسید.

جدیدترین ساخته‌ی کارگردان فیلم «من» با بازی باران کوثری، امیر جدیدی، لیلی رشیدی،هدی تور استانبول نوروز 97 زین‌العابدین و سحر دولتشاهی پیش بینی می‌شود با سپری کردن مراحل آماده سازی، در جشنواره‌ی فیلم فجر رونمایی شود.

تدوین فیلم «عرق سرد» که همزمان با فیلمبرداری توسط بهرام دهقانی آغاز شده بود،این روزها آخرین مراحل نهایی را سپری می‌کند.
——————-
خبرگزاری مهر: به نقل از تاس، ماریا زاخارووا سخنگوی وزارت خارجه روسیه طی سخنانی در خصوص وضعیت ونزوئلا گفت که هدف تحریم تور قشم زمینی های آمریکا علیه کاراکاس وخیم تر کردن شرایط و جو داخلی در ونزوئلا است
وی تاکید کرد: آنها (آمریکا) آن دسته از عناصر مخالف را تشویق می کنند که به جز در شرایط سقوط رهبر ونزوئلا از قدرت، هیچ شانس سیاسی دیگری را برای خود متصور نیستند.

وی همچنین با بیان مخالفت مسکو با وضع تحریم های یکجانبه آمریکا علیه کاراکاس گفت که آمریکا به دنبال بر هم زد ثبات در ونزوئلا و ایجاد مشکلات اقتصادی تور اهواز هوایی برای این کشور است.

خبرگزاری مهر: به نقل از تاس، ماریا زاخارووا سخنگوی وزارت خارجه روسیه طی سخنانی در خصوص وضعیت ونزوئلا گفت که هدف تحریم های آمریکا علیه کاراکاس وخیم تر کردن شرایط و جو داخلی در ونزوئلا است.
زاخارووا گفت: ما به شدت با تحریم های یکجانیه علیه دولت های حاکم مخالف هستیم. اقدامات و فشارهای مالی اخیر علیه ونزوئلا و پرزیدنت مادورو درست زمانی از سوی واشنگتن اتخاذ شده اند که تور زمینی اهواز کشور پس از برگزاری انتخابات مجلس ملی موسسان به ثبات داخلی نسبی دست یافته، تظاهرات خیابانی از بین رفته و جدول زمانبندی برای برگزاری انتخابات اعلام شده است.

سخنگوی وزارت خارجه روسیه گفت در چنین شرایطی اتخاذ تحریم های مالی و نفتی آشکارا وضعیت داخلی ونزوئلا را وخیم تر کرده و به مشکلات اقتصادی این کشور دامن خواهد زد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *