آموزش تعمیرات موبایل : شیائومی سری جدیدی از گوشی هوشمند را با اندروید وان رونمایی خواهد کرد – تعمیرات موبایل 118 + عارف از علیرضا رجایی عیادت کرد – اخبار و اطلاعات ایران

آموزش تعمیرات تلفن همراه

بسیاری در انتظار رونمایی از می ۵ ایکس توسط شیائومی هستند، اما این کمپانی چینی از عرضه‌ی سری جدیدی مبتنی بر اندروید وان خبر داده است

هنوز جزئیات مربوط به این گوشی هوشمند ارائه نشده است، جز اینکه می اِی 1 از وجود تور ارزان پوکت دوربین دوگانه در پشت بهره خواهد برد. شیائومی در نظر دارد محصول خود را طی مراسمی که در تاریخ ۱۴ شهریور در هندوستان برگزار می‌‌شود، رونمایی کند؛ از این‌رو نباید مدت زیادی برای دیدن این گوشی منتظر بود.

بر اساس اطلاعات ارائه‌شده توسط شیائومی، این کمپانی چینی در نظر دارد سری جدید گوشی‌های هوشمند خود را مبتنی بر اندروید وان گوگل راهی بازار کند. شایعات به تور هوایی تبریز گوش رسیده در این خصوص، نشان از این دارند که گوشی هوشمند جدید شیائومی مبتنی بر اندروید وان با عنوان Mi A1 راهی بازار خواهد شد. این گوشی هوشمند همان می ۵ ایکس شیائومی خواهد بود که مبتنی بر اندروید خالص است و از نمایشگری بهره می‌برد که کل صفحه را پوشش می‌دهد.

بسیاری در انتظار رونمایی از می ۵ ایکس توسط شیائومی هستند، اما این کمپانی چینی از عرضه‌ی سری جدیدی مبتنی بر اندروید وان خبر داده تور ارزان مالزی است.

این روزها بسیاری از افراد در انتظار عرضه‌ی نسل جدیدی از گوشی‌های هوشمند شیائومی با عنوان می ۵ ایکس هستند؛ حال آنکه این کمپانی چینی از عرضه‌ی سری جدیدی از گوشی‌های هوشمند خبر داده است. چینی‌ها این موضوع را از طریق انتشار تیزری ویدیویی در توییتر اعلام کرده‌‌اند.

آموزش تعمیرات تلفن همراه

آموزش تعمیرات موبایل

  تور هوایی کیش آموزش تعمیرات موبایل : عیب یابی مدار تغذیه موبایل

——————-
خبرگزاری ایلنا: محمدرضا عارف با انتشار تصویر عیادت خود از علیرضا رجایی نوشت:

امروز به ملاقات جناب علیرضا رجایی در بیمارستان امیراعلم رفتم
باید از کادر درمانی، مدیریت و پرسنل زحمتکش بیمارستان امیراعلم تشکر کنم که تلاش‌های زیادی برای عمل جراحی آقای رجایی و بهبود ایشان انجام دادند.

خبرگزاری تور گرجستان نوروز 97 ایلنا: محمدرضا عارف با انتشار تصویر عیادت خود از علیرضا رجایی نوشت:
امروز به ملاقات جناب علیرضا رجایی در بیمارستان امیراعلم رفتم. روحیه بالای ایشان بعد از عمل جراحی بسیار ستودنی بود. اینچنین روحیه‌ای ویژگی انسان‌های مومن و با ایمان است. با تمامی مصائبی که بر ایشان گذشته است اما با روحیه‌ای بالا از آینده سخن می‌گفت. به او قول داده شد تا پیگیری لازم برای رسیدگی به وضعیتش تور اصفهان و برای پیشگیری از موارد مشابه در آینده انجام شود. نگاه ایشان معطوف به شخص خودش نبود و می‌خواست در آینده مشکلات اینچنینی برای دیگران پیش نیاید.

شفای عاجل برای ایشان و همه بیماران از خداوند بزرگ خواستارم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *