آذری جهرمی: اصلاح تعرفه اینترنت جدی است + دمبله: مسی از سیاره‌ای دیگر است – اخبار و اطلاعات ایران

خبرگزاری مهر: وزیر ارتباطات با بیان اینکه نظام تعرفه گذاری اینترنت در کشور دارای اشکال است، گفت: عزم ما بر اصلاح نظام تعرفه اینترنت جدی است
آذری جهرمی گفت: امیدوارم همه شرکتهای ارائه کننده خدمات اینترنت، همراهی کنند و صرفا نگاه به منافع کوتاه مدت نداشته باشند؛ چرا که در بلند مدت بزرگترین منفعت به خود آنها خواهد رسید. اطمینان دارم مردم نیز در گامهای لازم برای رسیدن به نقطه مطلوب، تور قشم هوایی ما را همراهی خواهند کرد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ادامه داد: عزم ما بر اصلاح نظام تعرفه اینترنت جدی است.

وی تاکید کرد: زمانی که دیدن یک فیلم از طریق شبکه، هزینه ای بیش از هزینه دی وی دی کنار خیابانی باشد، محتوای فاخر در فضای مجازی کشور رشد نخواهد کرد.

خبرگزاری مهر: وزیر ارتباطات با بیان اینکه نظام تعرفه گذاری اینترنت در کشور دارای اشکال است، گفت: عزم ما بر اصلاح نظام قیمت بلیط چارتر تعرفه اینترنت جدی است.

 آذری جهرمی: اصلاح تعرفه اینترنت جدی است

محمدجواد آذری جهرمی در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام با انتشار عکسی از فروش دی وی دی های سریالهای ایرانی در کنار خیابان، نوشت: وقتی نظام تعرفه گذاری اینترنت اشکال داشته باشد، نه تنها مصرف کننده آزار می تور یزد لحظه آخری بیند، بلکه تولیدکنندگان محتوای خوب ایرانی نیز باید شاهد آن باشند دسترنج آنها در پیاده رو ها و نقش زمین، توزیع شود.
——————-
خبرگزاری مهر: عثمانه دمبله از پیوستن به تیم جدیدش خوشحال است و مسی را بهترین بازیکن تاریخ فوتبال معرفی کرده است
بازیکن ۲۰ ساله فرانسوی که به تازگی از تیم فوتبال دورتموند به بارسلونا پیوسته در گفتگو با روزنامه هواداری بارسلونا، اسپورت، گفت: دو بازی به تور سریلانکا خصوص را به یاد دارم. یکی مقابل چلسی که اینیستا گل زد و تیم به فینال لیگ قهرمانان رسید، وقتی آندرس را دیدم یاد آن صحنه افتادم و بی‌صبرانه منتظرم تا این را به او بگویم.

دمبله دوباره از علاقه‌اش به اینیستا گفته است: من یک پوستر از اینیستا هم دارم. از نظر من او یک بازیکن متفاوت است، باهوش، خاص، نابغه. همه بازی‌های بارسا را دیدم تا متوجه شوم چطور بازی می‌کنند، همه بازی‌های مسی و اینیستا بلیط هواپیما را هم همین‎طور. سعی کردم مثل آن‌ها باشم، اما واقعا سخت است. آن‌ها کارهایی می‌کنند که هیچ کس نمی‌تواند انجام دهد. مخصوصا مسی که همیشه در سطحی عالی بازی می‌کند، او بهترین بازیکن دنیاست.

خبرگزاری مهر: عثمانه دمبله از پیوستن به تیم جدیدش خوشحال است و مسی را بهترین بازیکن تاریخ فوتبال معرفی کرده است.
دمبله همچنین گفت: دیگری یک بازی لیگ قهرمانان مقابل آرسنال بود. بارسا در دیدار رفت قیمت تور چین خوب کار نکرده بود، اما در بازی برگشت عالی کار کردند و با ۴ گل از مسی برنده بازی شدند. آن زمان بود که فهمیدم مسی از این سیاره نیست، واقعا عالی بود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *