بهنام پیشرو دیگر برای باشگاه نفت هزینه نمی‌کند + پیام ظریف برای دانش آموزان نخبه هرمزگانی – اخبار و اطلاعات ایران

خبرگزاری فارس: شرکت بهنام پیشرو کیش به عنوان مالک و متولی باشگاه نفت تهران امروز اعلام کرد دیگر حاضر به هزینه کردن برای این باشگاه نیست
حسین قدوسی سخنگوی باشگاه نفت با اعلام این مطلب به خبرگزاری فارس، گفت: امروز جلسه‌ای با حضور مسئولان بهنام پیشرو کیش در وزارت نفت برگزار شد و در این جلسه از سوی وزارت نفت عنوان گردید که باز هم حاضر به انتقال سهام این باشگاه به شرکت بهنام پیشرو کیش قیمت تور شیراز نیستند.

وی ادامه داد: با این حساب شرکت بهنام پیشرو کیش دیگر هیچ هزینه‌‌ای برای تیم فوتبال نفت انجام نخواهد داد.

خبرگزاری فارس: شرکت بهنام پیشرو کیش به عنوان مالک و متولی باشگاه نفت تهران امروز اعلام کرد دیگر حاضر به هزینه کردن برای این باشگاه نیست.
——————-
خبرگزاری ایسنا: وزیر امورخارجه در پیامی درگذشت دانش آموزان نخبه هرمزگانی را تسلیت گفت.

در متن پیام محمد جواد ظریف تور هوایی قشم آمده است:

شنیدن خبر تلخ حادثه تصادف اتوبوس دانش‌آموزان و فرزندان دلبند این مرز و بوم و سرمایه‌های علمی کشور، که موجب کشته و زخمی شدن جمع زیادی از این عزیزان شد، موجب تالم و تاثر بسیار شد
شنیدن خبر تلخ حادثه تصادف اتوبوس دانش‌آموزان و فرزندان دلبند این مرز و بوم و سرمایه‌های علمی کشور، که موجب کشته و زخمی شدن جمع زیادی از این عزیزان شد، موجب تالم و تاثر بسیار شد.

این تور مالزی نوروز 97 حادثه  دردآور را به خانواده این عزیزان و مردم هرمزگان تسلیت می‌گویم و با آن‌ها ابراز همدردی عمیق  می‌نمایم. از خداوند منان  برای خانواده‌های داغدار صبر و اجر  و برای آسیب‌دیدگان و مجروحان این حادثه شفای عاجل  خواهانم.

در متن پیام محمد جواد ظریف آمده است:

خبرگزاری ایسنا: وزیر امورخارجه در پیامی درگذشت دانش آموزان نخبه هرمزگانی را تسلیت گفت.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *