درگیری نمایندگان سوریه و عربستان بر سر ایران + نسخه پیش نمایش اندروید ۸.۱ برای پیکسل ها و نکسوس ها عرضه شد – دیجیاتو – اخبار و اطلاعات ایران

خبرگزاری فارس: درگیری لفظی نمایندگان سوریه و عربستان در نشست سازمان ملل برای ارائه گزارش حقوق بشر ایران جلسه را موقتاً تعطیل کرد
تمجید هیئت عربستان از گزارش جانبدارانه «عاصمه جهانگیر»، نماینده ویژه سازمان ملل متحد در امور حقوق بشر ایران اعتراض هیئت سوریه را در پی داشت که از سازمان ملل خواست درباره جنایت‌های جنگی عربستان در یمن تحقیق کند. هیئت عربستان، در ادامه به اظهارات نماینده سوریه اعتراض کرد.

گزارش عاصمه جهانگیر درباره «حقوق بشر ایران» قرار است پایان ماه آینده میلادی به رأی گذاشته شود.

خبرگزاری فارس: درگیری لفظی نمایندگان سوریه و عربستان در نشست سازمان ملل برای ارائه گزارش حقوق بشر ایران جلسه را موقتاً تعطیل کرد.
ایران، گزارش‌های نماینده ویژه سازمان ملل متحد در امور حقوق بشر را به دلیل روش‌شناسی نادرست، در نظر نگرفتن زمینه‌های فرهنگی و جامعه‌شناختی، استناد به منابع مغرض برای جمع‌آوری اطلاعات، فاقد وجاهت قانونی و ساختگی دانسته است.

وبگاه شبکه خبری بلومبرگ نوشته نمایندگان سوریه و عربستان سعودی، حتی بعد از قطع میکروفون‌هایشان سر یکدیگر داد می‌کشیدند. «مانکف کاین»، یک دیپلمات مراکشی جلسه را به مدت 10 دقیقه تعطیل و تهدید کرد که از نیروهای حراست خواهد خواست دیپلمات سوریه را به بیرون از جلسه اسکورت کنند.

به نوشته خبرگزاری بلومبرگ، یک مقام سازمان ملل تهدید کرد که در صورت ادامه مجادلات میان هیئت‌های دو طرف از نیروهای امنیتی خواهد خواست که فضا را آرام کنند.

——————-

همانطور که انتظار می رفت، گوگل یک آپدیت مهم اندروید برای دیوایس های پیکسل و نکسوس عرضه کرد

نسخه پیش نمایش اندروید ۸.۱ اوریو در حال حاضر برای نکسوس 5X، نکسوس 6P، پیکسل C، گوگل پیکسل، گوگل پیکسل XL، گوگل پیکسل 2 و گوگل پیکسل 2 XL عرضه شده.

همانطور که انتظار می رفت، گوگل یک آپدیت مهم اندروید برای دیوایس های پیکسل و نکسوس عرضه کرد. اندروید ۸.۱ اوریو مه فعلا در نسخه پیش نمایش عرضه شده، بهبودهای مهمی را باعث می شود و سبب می شود تا پردازنده کمکی Pixel Visual Core در پیکسل ۲ و پیکسل ۲ ایکس ال فعال شود.

برای مثال،‌ گوگل تغییراتی در نحوه نمایش نوتیفیکیشن ها ایجاد کرد مثل اینکه هر اپلیکیشن فقط محدود به داشتن یک صدای اعلان نوتیفیکیشن برای هر ثانیه است. یعنی پیام های پشت سر هم قرار نیست سر و صدای زیاد و اعصاب خورد کنی به پا کنند.

همچنین، این آپدیت پشتیبانی از مدیریت رنگ والپیپرها را نیز فراهم کرده و دستگاه های با حافظه رم پایین نیز بهبودی در نحوه اجرای اپلیکیشن ها خواهند داشت.

به گفته اهالی مانتین ویو، نسخه کامل اندروید ۸.۱ اوریو قرار است دسامبر امسال عرضه شود. هنوز مشخص نیست این آپدیت چه زمانی برای دیگر برندها ارائه می شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *