قانون جالب پپ گواردیولا برای بازیکنان سیتی + نیمار به خشونت بیش از حد واکنش نشان می دهد – اخبار و اطلاعات ایران

ورزش سه: پپ گواردیولا اجازه نمی دهد ستارگان منچسترسیتی در حین تمرینات و در رختکن گوشی همراه خود را در اختیار داشته باشند

گواردیولا معتقد است بازیکنان 24 ساعت زمان خود را در شبکه های اجتماعی سپری می کنند؛ اما در هنگام تمرین و حضور در باشگاه نباید حواسشان معطوف به تلفن همراه باشد.

مدتی قبل اوتامندی در مصاحبه ای اعتراف کرد که گواردیولا در مورد رژیم غذایی بازیکنانش بسیار حساس است و ستارگان سیتی همگی باید به زبان انگلیسی در رختکن صحبت کنند.

در سالهای اخیر اخبار زیادی در مورد ممنوعیت های عجیب گواردیولا برای بازیکنان تیم هایی که آنها را هدایت می کند شنیده ایم و حالا اخبار حاکی از عدم تمایل سرمربی اسپانیایی در رابطه استفاده بازیکنانش از تلفن همراه در رختکن است.

قانون جالب پپ گواردیولا برای بازیکنان سیتی

در گذشته نیز شایعاتی در رابطه حساسیت گواردیولا در مورد رانندگی بازیکنانش به علت احتمال تصادف و آسیب دیدگی شنیده شده بود.

ورزش سه: پپ گواردیولا اجازه نمی دهد ستارگان منچسترسیتی در حین تمرینات و در رختکن گوشی همراه خود را در اختیار داشته باشند.

——————-

ورزش سه: اونای امری، سرمربی پاری سن ژرمن در مورد اخراج نیمار در دیدار ابتدای هفته تیمش برابر مارسی صحبت کرد.

 نیمار که تا به حال عملکرد بسیار خوبی در تیم جدیدش داشته، ابتدای هفته به علت رفتار خشونت آمیز در دقایق پایانی از زمین اخراج شد
اخراج نیمار برابر مارسی: “نیمار باید خودش را با شرایط لیگ فرانسه، داوران اینجا و همبازیانش تطبیق دهد. او به اندازه کافی باهوش است و می داند که باید از اتفاقات بازی با مارسی درس بگیرد.

نیمار به خشونت بیش از حد واکنش نشان می دهد

شرایط دی ماریا: “او عاشق رقابت است و وقتی بازی نمی کند خوشحال نیست و می خواهد هر بازی از ابتدا به میدان برود؛ اما در تیم ما رقابت وجود دارد.

اگر دی ماریا آماده باشد در بین 11 بازیکن اصلی خواهد بود و جمعه می تواند فرصت خوبی برای بازگشت دی ماریا باشد، زیرا من مطمئنم او آماده است.”

 نیمار که تا به حال عملکرد بسیار خوبی در تیم جدیدش داشته، ابتدای هفته به علت رفتار خشونت آمیز در دقایق پایانی از زمین اخراج شد.

ورزش سه: اونای امری، سرمربی پاری سن ژرمن در مورد اخراج نیمار در دیدار ابتدای هفته تیمش برابر مارسی صحبت کرد.

دیگر بازیکنان در مقابل او با خشونت برخورد می کنند؛ اما باید داور این شرایط را مدیریت کند. من در این مورد با نیمار صحبت کردم؛ اما به هر حال بازیکنان نیز انسان هستند و هرگاه خشونت بیش از حد باشد واکنش نشان می دهند.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *