درگیری لفظی آل نعمه و فشنگچی در تمرین نفت! + ثبت‌ نام بیش از 600 هزار نفر در سامانه ترک اعتیاد – اخبار و اطلاعات ایران

ورزش‌سه: بعد از اعتصاب چند روزه بازیکنان نفت تهران حمید رضا جهانیان که هنوز وضعیتش در بحث مالکیت باشگاه روشن نیست از نفرات تیم خواسته امروز به محل تمرین بروند تا جلسه‌ای در این خصوص برگزار کنند
ورزش‌سه: بعد از اعتصاب چند روزه بازیکنان نفت تهران حمید رضا جهانیان که هنوز وضعیتش در بحث مالکیت باشگاه روشن نیست از نفرات تیم خواسته امروز به محل تمرین بروند تا جلسه‌ای در این خصوص برگزار کنند.
بر این اساس بازیکنان نفت تهران پیش از ظهر دوشنبه با هم جلسه ای برگزار کردند تا درباره حضور یا عدم حضور در تمرین تصمیم گیری کنند. در این بین اختلاف نظر میان بازیکنان بالا گرفت و در نهایت درگیری لفظی میان احمد آل نعمه و امیرحسین فشنگچی دو بازیکن باتجربه نفت نیز شکل گرفت.

با این وجود قرار بر این شد که بازیکنان نفت امروز در جلسه با جهانیان شرکت کنند و اگر او توانست نفرات را راضی کند، تمرین تیم از ساعت 13 برگزار شود.

——————-
خبرگزاری ایسنا: سخنگوی وزارت بهداشت اعلام کرد: پوشش سامانه آیداتیس (سامانه اطلاعات درمان سوءمصرف مواد ایران) تا سه هفته آینده سراسری می‌شود
دکتر حریرچی در نشست هفتگی خود با خبرنگاران، گفت: در مقابله با پدیده شوم اعتیاد، سیاست‌ها و آیین‌نامه‌ای داریم و به طورکلی در مقابله با آن دو رویکرد وجود دارد، رویکرد اول مقابله با پدیده اعتیاد، حذف و پرهیز از مواد مخدر و ترک اعتیاد افراد معتاد است، رویکرد دوم نیز کاهش آسیب است به این معنا که از رفتارهای پرخطر و خشونت بار افرادی که سوء مصرف مواد دارند، کاسته شود.

وی با بیان اینکه بیش از ٧٠٠ هزار نفر تحت پوشش درمان های کاهش آسیب اعتیاد هستند، تا با دریافت دارو به آغوش خانواده و جامعه بازگردند، ادامه داد: ۷۰۰۰ هزار مرکز کاهش آسیب داریم که عمدتا خصوصی هستند، این مراکز، اطلاعات مراجعه کنندگان را با حفظ محرمانگی، در سامانه اطلاعات درمان سوء مصرف مواد ایران ( آیداتیس)  ثبت کرده و روند درمان بیمار را پیگیری می کنند.

به گفته سخنگوی وزارت بهداشت، ۶۷۴ هزار و ۹۴۰ نفر  وارد سامانه  آیداتیس (سامانه اطلاعات درمان سوءمصرف مواد ایران) شده‌اند و ٥٦٥ هزار نفر پرونده شان تکمیل شده و برای ١٩٦ هزار نفر دارو تجویز شده و ٤٧٢ هزار تن نیز داروی خود را تحویل گرفته اند.

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی وزارت بهداشت اعلام کرد: پوشش سامانه آیداتیس (سامانه اطلاعات درمان سوءمصرف مواد ایران) تا سه هفته آینده سراسری می‌شود.
وی اعلام کرد که حداکثر تا سه هفته آینده، پوشش سامانه آیداتیس در تمام استان ها گسترش می یابد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *