معرفی ترانه‌سرایان نمایش «اولیور توئیست» + وثوق احمدی: شکایت جباری از استقلال دو بار رده شده – اخبار و اطلاعات ایران

ایسنا: ترانه سرایان نمایش موزیکال «الیور توئیست» معرفی شدند.

ترانه‌های ۱۵ قطعه‌ی موزیکال نمایش «الیور توئیست» با اقتباس از متن اصلی نمایشنامه و همچنین فیلم موزیکال این اثر ساخته‌ کارول رید توسط کامران رسول زاده (شاعر، آهنگساز و خواننده ی نام آشنا) و محمدرضا کوهستانی (نویسنده و آهنگساز) با رویکردهای اجتماعی امروز باز سرایی شدند
ایسنا: ترانه سرایان نمایش موزیکال «الیور توئیست» معرفی شدند.
کامران رسول زاده علاوه بر سرودن اشعار این نمایشنامه، در زمینه‌ی موسیقی و خوانندگی نیز فعالیت دارد و آخرین مجموعه‌ی شعر او با نام «کوتاه بیا عمرم به نیامدنت قد نمی‌دهد» چندین بار تجدید چاپ شده است.

این ترانه ها در اختیار گروه کر و بازیگران نمایش قرار گرفته و همزمان با ارکستر بادی کارا به رهبری بردیا کیارس در حال تمرین هستند.

‎ نمایش موزیکال الیور توئیست به کارگردانی حسین پارسایی و تهیه کنندگی موسسه فرهنگی هنری حریر هنر شرق از اول آذر ماه ساعت ١٨ در تالار وحدت به صحنه خواهد رفت.

ترانه‌های ۱۵ قطعه‌ی موزیکال نمایش «الیور توئیست» با اقتباس از متن اصلی نمایشنامه و همچنین فیلم موزیکال این اثر ساخته‌ کارول رید توسط کامران رسول زاده (شاعر، آهنگساز و خواننده ی نام آشنا) و محمدرضا کوهستانی (نویسنده و آهنگساز) با رویکردهای اجتماعی امروز باز سرایی شدند.

محمدرضا کوهستانی اما علاوه بر نمایشنامه‌نویسی، در حوزه آهنگسازی نمایش نیز فعالیت دارد و اخیرا نیز نمایشنامه «یه کلیک کوچولو» از وی به چاپ رسیده است. همچنین فرزانه سادات شجاعی نیز در سرایش این مجموعه همکاری داشته است.

——————-
خبرگزاری مهر: روزبه وثوق احمدی درباره وضعیت مجتبی جباری و شکایت وی از استقلال گفت: مشخص نبود که مجتبی جباری از استقلال چه می خواهد
وی افزود: دلیل شکایت جباری مبهم است. او اعلام کرده که به تمرین استقلال راهش نمی دهند که این یک مشکل داخلی است. جباری اعلام نکرده که استقلال باید غرامت بدهد و یا می خواهد به تمرین برگردد. برای همین مقرر شد تا شکایت جدیدی را تنظیم کند.

رئیس کمیته تعیین وضعیت بازیکنان درباره پرونده شکایت باشگاه لوس آنجلس بلوز آمریکا از پرسپولیس هم گفت: در جریان این موضوع نیستم. باید دید مرجعی که در قرارداد دو باشگاه برای رسیدگی تعیین شده کجاست. آیا مرجع رسیدگی به این شکایت فیفا است یا فدراسیون ایران و آمریکا. باید دقیق تر این پرونده بررسی شود.

خبرگزاری مهر: روزبه وثوق احمدی درباره وضعیت مجتبی جباری و شکایت وی از استقلال گفت: مشخص نبود که مجتبی جباری از استقلال چه می خواهد. اولین شکایت او به همین خاطر رد شد. وکیل این بازیکن چند روز پیش نامه دومی برای ما آورد که این نامه و شکایت باز هم نواقصی داشت. به همین خاطر شکایت دوم جباری هم از استقلال رد شده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *