نمایندگان آسیایی، مدارک خود را ارسال کردند + پاشازاده: عصبی شدیم چون وقت تلف می‌کردند! – اخبار و اطلاعات ایران

خبرگزاری فارس: به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ کمیته صدور مجوز حرفه ای اعلام کرد  چهار باشگاه تراکتور سازی، استقلال، پرسپولیس و نفت تهران مدارک خود را در سیستم AFC ثبت کردند

کمیته بدوی صدور مجوز حرفه ای از فردا مدارک ارسالی را مورد ارزیابی قرار داده و نهایت تا روز شنبه نتایج برای تصمیم تهایی به AFC اعلام می شود.

علاوه بر این سایر باشگاه ها نیز در این زمینه تلاش کردند تا مدارک خود را ارسال کنند و حداکثر کمتر از یک ساعت و ده دقیقه دیگر باشگاه فرصت ارسال این مدارک را دارند.

خبرگزاری فارس: به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ کمیته صدور مجوز حرفه ای اعلام کرد  چهار باشگاه تراکتور سازی، استقلال، پرسپولیس و نفت تهران مدارک خود را در سیستم AFC ثبت کردند.

——————-

ورزش سه: دیدار دو تیم نساجی مازندران و بادران تهران در هفته دوازدهم لیگ آزادگان در ورزشگاه کارگران تهران برگزار شد و در پایان این تیم بادران بود که با نتیجه یک بر صفر برنده این دیدار لقب گرفت
ورزش سه: دیدار دو تیم نساجی مازندران و بادران تهران در هفته دوازدهم لیگ آزادگان در ورزشگاه کارگران تهران برگزار شد و در پایان این تیم بادران بود که با نتیجه یک بر صفر برنده این دیدار لقب گرفت.

سرمربی نساجی مازندران در خاتمه ضمن تشکر از هواداران این تیم گفت: «ایمان داریم که به لیگ برتر صعود می‌کنیم. از تمام هواداران ممنون هستیم. آنها هیچ کجا ما را تنها نمی‌گذارند. هواداران زحمت خود را می‌کشند و ما باید تلاش خودمان را بیشتر کنیم که قدردان زحمات آنها باشیم.»

مهدی پاشازاده سرمربی نساجی مازندران پس از این دیدار در گفتگو با دوربین‌های تلویزیونی گفت: «بازی خیلی خوب بود و ما خیلی خوب شروع کردیم. در تمام طول مسابقه مالکیت توپ را در اختیار داشتیم و طبیعی است که تیمی که حمله می‌کند، ضدحمله نیز می‌خورد. هم بدشانس بودیم و هم بچه‌ها کمی عصبی شدند. عصبی شدن بچه‌ها نیز به خاطر وقت‌کشی بسیار زیاد تیم حریف بود. از توپ جمع‌کن ها تا بازیکنان تیم حریف وقت‌کشی می‌کردند. به تیم حریف خرده نمی‌گیریم. امروز خیلی خوب بودیم؛ ولی این کافی نبود. این بازی تمام شد.»

پاشازاده در ادامه از داور این دیدار گله کرد و گفت: «گله ما از داور بازی این است که خیلی ملایم با تیم حریف برخورد می‌کرد. داور می‌توانست بازی را درست‌تر اداره کند و حتی به بازیکنانی که وقت‌کشی می‌کردند کارت زرد نشان دهد؛ ولی این کار را انجام نداد.»

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *