محمودی: درگیری‌های پایان بازی خود ساخته بود + هازارد: به حذف بارسلونا اطمینان دارم – اخبار و اطلاعات ایران

خبرگزاری تسنیم: ابراهیم محمودی، سرپرست خونه به خونه درباره برتری 2 بر یک تیم  مقابل نساجی قائمشهر اظهار داشت: بازی شرایط بسیار خوبی داشت و فکر می‌کنم در طول 90 دقیقه فقط تیم حریف دو یا سه توپ روی دروازه ما آورد
خبرگزاری تسنیم: ابراهیم محمودی، سرپرست خونه به خونه درباره برتری 2 بر یک تیم  مقابل نساجی قائمشهر اظهار داشت: بازی شرایط بسیار خوبی داشت و فکر می‌کنم در طول 90 دقیقه فقط تیم حریف دو یا سه توپ روی دروازه ما آورد. به طور کلی ما میزبان بازی بودیم و طبیعی بود توپ و میدان دست ما باشد.

سرپرست تیم فوتبال خونه‌به‌خونه بابل در ادامه با بیان اینکه این درگیری‌ها خود ساخته بوده است، گفت: من نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده است، اما مطمئنم هواداران ما در این درگیری‌ها نقشی نداشته‌اند. ضمن اینکه پلیس بابل هم اعلام کرده روز گذشته هیچ مجروحی در این بازی به آنها مراجعه نکرده است. من از هواداران خودمان مطمئنم، چون آنها تا نیم‌ساعت بعد از بازی در ورزشگاه مشغول شادی و خوشحالی بودند و اصلاً دلیلی ندارد با کسی درگیر شوند. من نمی‌دانم این عکس‌ها از کجا درآمده است و چه هدفی دارند.

وی در خصوص درگیری‌های پس از پایان این مسابقه تصریح کرد: در بازی رفت این دو تیم،‌ هواداران ما پس از پایان بازی به طور منظم سوار اتوبوس‌های باشگاه شدند و می‌خواستند شهر را ترک کنند که هواداران نساجی با سنگ به طرف اتوبوس‌های ما حمله کردند. اما در این بازی در جلسه هماهنگی پیش از دیدار دو تیم، مقرر شد طرفداران نساجی نیم ساعت زودتر از هواداران ما از ورزشگاه خارج شوند. با این حال نمی‌دانم چرا برخی از تماشاگران قائمشهری به شهر خود نرفته بودند.

——————-

ورزش سه: کمتر از دو هفته دیگر، چلسی در استمفورد بریج میزبان بارسلونا از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان است.

 با توجه به شرایط بد این روزهای چلسی و قدرت بارسلونا، بسیاری از حالا چلسی را تیم حذف شده می دانند ولی هازارد عقیده ای دیگر دارد

ستاره بلژیکی در همین رابطه به مارکا گفت:« بازی بزرگی خواهد شد. در این فصل ما به خوبی فصل گذشته ظاهر نشده ایم و واضح است که بارسا در بهترین فرم خودش قرار دارد ولی در یک رقابت حذفی، هر اتفاقی ممکن است رخ دهد و هیچکس نمی داند نتیجه چه خواهد شد. به همین دلیل همه عاشق فوتبال هستند. مطمئنم که اگر مثل یک تیم و متحد باشیم، بارسلونا را حذف خواهیم کرد.»

ورزش سه: کمتر از دو هفته دیگر، چلسی در استمفورد بریج میزبان بارسلونا از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان است.

جدایی نیمار از بارسا:« بله ولی می دانید که بارسا مسی را دارد که یک بازیکن فرازمینی است. او متفاوت و غیر قابل توضیح بازی می کند با این حال ما برابر بارسا قرار می گیریم و نه فقط مسی.»

 با توجه به شرایط بد این روزهای چلسی و قدرت بارسلونا، بسیاری از حالا چلسی را تیم حذف شده می دانند ولی هازارد عقیده ای دیگر دارد.

هازارد: به حذف بارسلونا اطمینان دارم

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *