تنبیه بدنی بچه غول در تمرین سیاه جامگان + پیگیری نمایندگان برای استیضاح آخوندی – اخبار و اطلاعات ایران

ورزش سه: حنیف عمران زاده مدافع سابق استقلال تهران یکی از خریدهای رضا عنایتی پس از انتخاب به عنوان سرمربی سیاه جامگان بود تا علاقه ی خود را به سبک بازی این مدافع بلندقامت و قلدر نشان دهد
عمران زاده پس از پیوستن به سیاه جامگان یکی از نفرات اصلی خط دفاعی این تیم بوده است؛ ولی در دو دیدار گذشته که با دو تساوی بدون گل برای شاگردان عنایتی به پایان رسید، این بازیکن روی نیمکت نشست و البته خواب آلودگی این بازیکن در سرمای تبریز یکی از سوژه های هفته بیست و دوم لیگ برتر بود.

عنایتی که رابطه ی خوبی با هم تیمی سابق خود و شاگرد فعلی اش دارد، در آخرین تمرین سیاه جامگان برای ثانیه هایی به شوخی با عمران زاده پرداخت و صحنه های جالبی را رقم زد.

تنبیه بدنی بچه غول در تمرین سیاه جامگان 

تنبیه بدنی بچه غول در تمرین سیاه جامگان 

تنبیه بدنی بچه غول در تمرین سیاه جامگان 

ورزش سه: حنیف عمران زاده مدافع سابق استقلال تهران یکی از خریدهای رضا عنایتی پس از انتخاب به عنوان سرمربی سیاه جامگان بود تا علاقه ی خود را به سبک بازی این مدافع بلندقامت و قلدر نشان دهد.
——————-
خبرگزاری فارس: محمدعلی پورمختار نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ گفت: حدود 50 نفر از نمایندگان با جدیت پیگیر استیضاح عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی هستند
خبرگزاری فارس: محمدعلی پورمختار نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ گفت: حدود 50 نفر از نمایندگان با جدیت پیگیر استیضاح عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی هستند.
وی افزود: به دنبال مشکلاتی که در روزها و هفته‌های اخیر در حمل و نقل جاده‌ای و هوایی در کشور ایجاد شد این تعداد از نمایندگان مصر هستند تا استیضاح وزیر راه در مجلس کلید بخورد.

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس اظهار داشت: هنوز متن استیضاح نوشته نشده اما نمایندگان به جد پیگیر این موضوع هستند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *