یک شایعه مضحک درباره دربی پنجشنبه! – اخبار و اطلاعات ایران

: نشست مدیران سرخابی ها با خبرنگاران صبح روز گذشته (دوشنبه)هفتم اسفند با حضور اعضای هیات مدیره و پیشکسوتان دو باشگاه استقلال و پرسپولیس و نیز محمد سلطانی‌فر معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد در باغ زیبای تهران برگزار شد
پس از این نشست خبری، عضو پر حرف و حدیث هیات مدیره استقلال حرف هایی زد که برخی از هواداران متعصب آبی و قرمز را به فضای سال های پیش برد.

یک شایعه مضحک درباره دربی پنجشنبه!

یک شایعه مضحک درباره دربی پنجشنبه!

سال هایی که دربی های پی در پی با تساوی های بدون گل برگزار می شدو هر دربی یک مهمانی فرمایشی هم ضمیمه خودش داشت.

وی در مورد اینکه چه پیش‌بینی از نتیجه دربی دارد تصریح کرد: قطعاً ما در دربی بازنده نیستیم و به خواست خدا برنده دربی در این بازی پیش رو هستیم.

یک شایعه مضحک درباره دربی پنجشنبه!

حالا برخی تیفوسی ها با برگزاری این مهمانی، دربی این بار را هم بدبینانه قضاوت می کنند. اشاره تیفوسی ها به این بخش صحبت های زمانی است.

زمانی پس از این جلسه گفت: این جلسه ما روز پنجشنبه بازی خوبی از هر دو تیم خواهیم دید، فکر می‌کنم با توجه به اینکه این بازی یکی از مسابقاتی است که برای استقلال بسیار مهم است نتیجه طوری رقم خواهد خورد که هواداران استقلال را شاد به منزل می‌فرستد.

: نشست مدیران سرخابی ها با خبرنگاران صبح روز گذشته (دوشنبه)هفتم اسفند با حضور اعضای هیات مدیره و پیشکسوتان دو باشگاه استقلال و پرسپولیس و نیز محمد سلطانی‌فر معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد در باغ زیبای تهران برگزار شد.

یک شایعه مضحک درباره دربی پنجشنبه!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *