نقطه ضعف حریف پرسپولیس در آزادی + لنز دوربین‌ها به سمت برزای – اخبار و اطلاعات ایران

وبسایت نود: فصل پیش بازی با تیم‌های عربستانی در مرحله گروهی، یک چهارم و نیمه نهایی لیگ قهرمانان، باعث شد پرسپولیسی‌ها زیاد فرصت میزبانی در ورزشگاه آزادی را بدست نیاورند

وبسایت نود: فصل پیش بازی با تیم‌های عربستانی در مرحله گروهی، یک چهارم و نیمه نهایی لیگ قهرمانان، باعث شد پرسپولیسی‌ها زیاد فرصت میزبانی در ورزشگاه آزادی را بدست نیاورند. یکی از معدود میزبانی‌های خانگی آن‌ها مقابل لخویا هم پشت درهای بسته انجام شد. بر خلاف فصل پیش، پرسپولیس این فصل با هیچ تیم عربستانی هم‌گروه نیست و از همان هفته اول لیگ قهرمانان، می‌تواند در آزادی و مقابل نسف قرشی به میدان برود.

نسف قرشی در ۱۵ بازی خارج از خانه، فقط ۲۰ امتیاز گرفت و در ازای ۶ پیروزی، ۷ مسابقه را شکست خورد. در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا هم آن‌ها سال قبل بازی اول را در خانه بردند و بازی دوم در خانه حریف، باختند و حذف شدند. با این کارنامه، بازی با نسف قرشی خوبی برای شروع این فصل پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا خواهد بود. برای تکرار نتایج موفق سال قبل، این بار در حضور تماشاگرانی که می‌توانند بردهای تیم‌شان را از نزدیک، تماشا کنند.

جالب اینجاست که حریف پرسپولیس و نایب قهرمان فصل پیش لیگ ازبکستان، عملکردی عالی در بازی‌های خانگی و کارنامه‌ای ضعیف در بازی‌های خارج از خانه داشته است. موضوعی که می‌تواند پرسپولیسی‌ها را به شروع لیگ قهرمانان با یک برد دلچسب امیدوار کند. نسف قرشی فصل پیش از ۱۵ بازی خانگی، ۱۴ تا را برد و بهترین تیم کشورش بود. در عوض، بازی‌های خارج از خانه برای آن‌ها اصلا خوب پیش نرفت و بیشتر از بردهای‌شان در خانه حریف، شکست خوردند.

——————-

ورزش سه: بهنام برزای یکی از سوژه های تمرین استقلال در قطر بود. این بازیکن که در نیم فصل به تیم شفر اضافه شد، در چند دیدار برای آبی ها به میدان رفت و یکی از گزینه های شفر برای تقابل با الریان محسوب می شود
عکس ها امیرحسین خیرخواه از دوحه

برزای بعد از حضور دوباره در استقلال موفق شد برابر پارس جنوبی برای آبی ها گلزنی کند و امیدوار است تا در صورت کسب اعتماد دوباره شفر، در لیگ قهرمانان آسیا نیز مهره ای موثر برای این تیم باشد.

لنز دوربین‌ها به سمت برزای

لنز دوربین‌ها به سمت برزای

لنز دوربین‌ها به سمت برزای

ورزش سه: بهنام برزای یکی از سوژه های تمرین استقلال در قطر بود. این بازیکن که در نیم فصل به تیم شفر اضافه شد، در چند دیدار برای آبی ها به میدان رفت و یکی از گزینه های شفر برای تقابل با الریان محسوب می شود.

این هافبک مهاجم که روز یکشنبه جشن تولد خود را جشن گرفته است، امیدواری زیادی دارد تا دو روز بعد از جشن تولد خود بتواند برای موفقیت استقلال نقش آفرینی کند. هافبک جنوبی آبی ها در جریان تمرین بارها با حرکات انفرادی و تماشایی خود لنز عکاس ها را به خود جلب کرد تا از همین حالا با آمادگی خود برای تیم های حریف خط و نشان بکشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *