پاک‌نیت: همایون شهنواز در کارش حساس بود + استعفای سیروس‌پور از فدراسیون کشتی – اخبار و اطلاعات ایران

محمود پاک‌نیت که ۱۴ سال قبل در سریال «روزهای به‌یادماندنی» به کارگردانی همایون شهنواز ایفای نقش کرده بود، از او به عنوان فردی حساس در کار یاد کرد
محمود پاک‌نیت که ۱۴ سال قبل در سریال «روزهای به‌یادماندنی» به کارگردانی همایون شهنواز ایفای نقش کرده بود، از او به عنوان فردی حساس در کار یاد کرد.

پاک‌نیت: همایون شهنواز در کارش حساس بود

کارگردان سریال «دلیران تنگستان» که روز شنبه (پنجم اسفند ماه) در حادثه‌ای در منزل شخصی خود دچار حادثه شده بود، به دلیل شدت سوختگی و همچنین ایست قلبی در بیمارستان درگذشت. علت این حادثه نشت گاز و انفجار بود.

او با اشاره به ویژگی‌های اخلاقی همایون شهنواز اظهار کرد: او در کار خود بسیار حساس بود و در این مدت کوتاه حساسیت او را دیدم. ایشان حتی درباره وسایل صحنه هم اظهار نظر می‌کردند؛ به دلیل اینکه کاری که انجام می‌دادیم مربوط به عشایر بود و خودشان هم از عشایر بودند.

این بازیگر تلویزیون و سینما از خبر درگذشت همایون شهنواز ابراز تاسف کرد و درباره بازی در سریال تاریخی روزهای به یادماندنی به خبرنگار ایسنا گفت: من در نقش قوام السلطنه در این سریال به ایفای نقش پرداختم و با همایون شهنواز هم هفته اول کار کردم به دلیل اینکه کارگردان «روزهای به یاد ماندنی» بعد از مدتی عوض شد و ادامه آن را تورج منصوری کارگردانی کرد؛ البته ایشان در کنار کار بودند و گاهی سر می‌زدند. همچنین فیلمنامه سریال را هم همایون شهنواز نوشته بود.

——————-

ایسنا: به دنبال استعفای رسول خادم استاد پرویز سیروس پور هم از مسئولیت خود به عنوان مشاور ارشد رئیس فدراسیون کشتی استعفا داد

با تجدید احترام عضو کوچک جامعه کشتی
پرویز سیروس پور

ایسنا: به دنبال استعفای رسول خادم استاد پرویز سیروس پور هم از مسئولیت خود به عنوان مشاور ارشد رئیس فدراسیون کشتی استعفا داد.

بدیهی است کماکان سعی خواهم داشت این رشته روز به روز مستحکم تر باقی بماند .

رسول عزیزوارجمند

دستهای گرم وسرشار از حقیقت و وطن پرستی شما را میفشارم .

با تقدیم سلام و احترام ، اینک که دست تقدیر بر این پایه استوار گردیده تا کشتی ایران عزیز بار دیگر دستخوش حوادث و ناهنجاریهای گذشته گردد.ضمن اظهار تاسف وتاثر و تشکر از تمامی محبت های بی شائبه شما در طول مدت زمان اندکی که افتخار همکاری با بزرگمردی چون جنابعالی را داشتم، به رسم ادب استعفای خود را حضور حضرتعالی تقدیم میدارم ، از خداوند متعال سربلندی، سلامتی و پایداری برای فرزند عزیزم مسئلت دارم .

 متن استعفای استاد سیروس پور مربی اسبق تیم ملی و رئیس اسبق فدراسیون کشتی به این شرح است:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *