دعوت پسر پاتریک کلایورت به تیم ملی هلند + لوژنیکی مسکو، زیباترین ورزشگاه سال جهان شد – اخبار و اطلاعات ایران

ورزش سه: جاستین کلایورت، ستاره جوان هلندی و فرزند پاتریک کلایورت به تیم ملی هلند دعوت شد.

 امروز رونالد کومان سرمربی جدید لاله های نارنجی فهرستی 33 نفره را برای 2 دیدار دوستانه ماه مارس برابر انگلیس و پرتغال را منتشر کرد که در آن نام جاستین کلایورت برای اولین بار به چشم می خورد
 امروز رونالد کومان سرمربی جدید لاله های نارنجی فهرستی 33 نفره را برای 2 دیدار دوستانه ماه مارس برابر انگلیس و پرتغال را منتشر کرد که در آن نام جاستین کلایورت برای اولین بار به چشم می خورد.

دعوت پسر پاتریک کلایورت به تیم ملی هلند

ورزش سه: جاستین کلایورت، ستاره جوان هلندی و فرزند پاتریک کلایورت به تیم ملی هلند دعوت شد.

کلایورت 18 ساله در فصول اخیر در آژاکس عملکرد بسیار خوبی داشته و چشم بسیاری از تیم های بزرگ اروپا از جمله منچستریونایتد را گرفته است و حالا این بازیکن قرار است برای اولین بار لباس تیم ملی کشورش را بر تن کند.

هلند که در عین ناباوری موفق به کسب جواز صعود به جام جهانی روسیه نشد، در تدارک برای حضوری قدرتمندانه برای لیگ ملت های اروپا و یورو 2020 می باشد.

کومان در لیست جدید خود سعی بر جوانگرایی داشته و مطابق انتظار، نام ستاره هایی مانند وسلی اسنایدر و آرین روبن نیز در این لیست دیده نمی شود.

——————-

خبرگزاری تسنیم: هیئت داوری پنج نفره سایت STADIUMDB شامل معماران و طراحان برتر حوزه ساخت ورزشگاه‌های فوتبال ورزشگاه لوژنیکی مسکو را به عنوان زیباترین ورزشگاه سال 2017 جهان انتخاب کردند
ورزشگاه لوژنیکی مسکو میزبانی دیدارهای افتتاحیه، نیمه‌نهایی و فینال جام جهانی 2018 روسیه را بر عهده دارد و از سال 2014 مورد بازسازی اساسی قرار گرفت.

لوژنیکی مسکو، زیباترین ورزشگاه سال جهان شد

لوژنیکی مسکو از جمع 10 نامزد زیباترین ورزشگاه‌های سال 2017 جهان 78 درصد آرای بخش‌های مختلف همانند معماری، عملکرد و نوآوری را کسب کرد. ورزشگاه‌های نانتره فرانسه و آتلانتای آمریکا در رده‌های دوم و سوم قرار گرفتند.

خبرگزاری تسنیم: هیئت داوری پنج نفره سایت STADIUMDB شامل معماران و طراحان برتر حوزه ساخت ورزشگاه‌های فوتبال ورزشگاه لوژنیکی مسکو را به عنوان زیباترین ورزشگاه سال 2017 جهان انتخاب کردند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *