سیسی بیش از ۶۰۰ زندانی را عفو کرد + ایگواین: یووه برای من ایده‌آل است – اخبار و اطلاعات ایران

خبرگزاری ایسنا: بخش زندان وزارت کشور مصر به دستور رئیس‌جمهوری این کشور ۶۴۵ زندانی را آزاد کرد.

بخش زندان وزارت کشور مصر به دستور عبدالفتاح سیسی، رئیس‌جمهوری این کشور به مناسبت سالگرد تاسیس نیروی پلیس و انقلاب ژانویه مدت زمان باقی مانده از محکومیت برخی از زندانیان را بخشید

همچنین در بیانیه وزارت کشور مصر آمده است که کمیته عالی عفو عمومی اقدام به بررسی پرونده نیروهای پلیس بازداشتی که محکوم شده‌اند کرده و در نتیجه بررسی‌های این کمیته ۵۱۲ نیروی پلیس در بند آزاد شدند.

بخش زندان وزارت کشور مصر به دستور عبدالفتاح سیسی، رئیس‌جمهوری این کشور به مناسبت سالگرد تاسیس نیروی پلیس و انقلاب ژانویه مدت زمان باقی مانده از محکومیت برخی از زندانیان را بخشید.

خبرگزاری ایسنا: بخش زندان وزارت کشور مصر به دستور رئیس‌جمهوری این کشور ۶۴۵ زندانی را آزاد کرد.

وزارت کشور مصر در بیانیه‌ای تصریح کرد، بخش زندان به ریاست مصطفی شحاته کمیته‌ای را به منظور بررسی پرونده همه زندانیان تشکیل داد تا افرادی که استحقاق بخشش مدت باقی مانده محکومیتشان را دارند، مشخص شوند که در نتیجه فعالیت این کمیته‌ها ۱۳۳ زندانی مشخص شدند.

——————-

ایسنا: به نقل از مارکا، گونسالو ایگواین، گران‌ترین بازیکن تاریخ باشگاه یوونتوس است. این بازیکن آرژانتینی چند هفته عملکردی ناامید کننده در یوونتوس داشت و همین باعث شد انتقادهای زیادی از او شود و حتی جایگاه خود را در ترکیب اصلی یووه از دست بدهد اما آلگری به این مهاجم آرژانتینی اعتماد کرد و او توانست پاسخ اعتماد سرمربی خود را بدهد
او گفت‌: یوونتوس باشگاه بسیار بزرگی برای من است. این تیم انگیزه و شخصیت بالایی دارد و همین باعث شده تا در هر جامی از شانس‌های اصلی کسب عنوان قهرمانی باشد.

ایگواین که سابقه بازی کردن در رئال مادرید را هم در کارنامه دارد، ادامه‌ داد: آیا من از حضور در یوونتوس خوشحال هستم؟ در این شک نکنید. یوونتوس برای من هزینه کرده و من هم نهایت تلاش خود را برای موفقیت این تیم به کار می‌گیرم. برای من هیچ تیمی بهتر از یوونتوس نیست. یووه برای من باشگاهی ایده‌آل است.

این بازیکن آرژانتینی از روزهای خوب خود در یوونتوس گفت و تاکید کرد که اصلا به جدایی فکر نمی‌کند.

ایسنا: به نقل از مارکا، گونسالو ایگواین، گران‌ترین بازیکن تاریخ باشگاه یوونتوس است. این بازیکن آرژانتینی چند هفته عملکردی ناامید کننده در یوونتوس داشت و همین باعث شد انتقادهای زیادی از او شود و حتی جایگاه خود را در ترکیب اصلی یووه از دست بدهد اما آلگری به این مهاجم آرژانتینی اعتماد کرد و او توانست پاسخ اعتماد سرمربی خود را بدهد.

ایگواین در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا درخشید و چهره تاثیرگذار و کلیدی یوونتوس در هر دو دیدار رفت و برگشت برابر تاتنهام بود تا جایی که از چهار گل یوونتوس سه گل را به ثمر رساند و یک پاس گل هم دارد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *