قاسمی: اطلاعی از سرنوشت «لوینسون» نداریم + درآمد آسیایی ذوب آهن برابر با سرخابی ها – اخبار و اطلاعات ایران

خبرگزاری مهر: بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به بیانیه وزارت خارجه آمریکا در ارتباط با «رابرت لوینسون» مأمور سابق اف بی آی گفت: جمهوری اسلامی ایران در گذشته بارها اعلام کرده است که این فرد در یک مقطعی به ایران سفر کرده و سپس از ایران خارج شده است و پس از ترک خاک ایران نیز دیگر هیچگونه اطلاعی از سرنوشت وی ندارد
سخنگوی وزارت امورخارجه با تأکید بر رویکرد انسانی ایران نسبت به این موضوع در جهت کمک به خانواده نامبرده، افزود: جمهوری اسلامی ایران هیچگونه تعهدی به دولت آمریکا در این زمینه ندارد و کمک های ایران در گذشته نیز براساس ملاحظات انسانی بوده است.

قاسمی با اشاره به اینکه پیش از این مقامات آمریکایی تأیید کرده بودند که موقعیت این مأمور سابق اف بی آی را در مکانی در جنوب آسیا شناسایی کرده اند، گفت: طرح اتهام عدم همکاری ایران در این زمینه، نیز بی شک موضوع بی پایه و اساسی است؛ چرا که جمهوری اسلامی ایران با در نظر گرفتن مسائل انسانی، از هیچ کمکی در این ارتباط دریغ نکرده است.

قاسمی افزود: کمک ها و همکاری های جمهوری اسلامی ایران در موضوع این تبعه آمریکایی در حالی صورت گرفته است که در مقابل، دولت آمریکا درخصوص کمک به شهروندانی ایرانی بازداشتی در آمریکا رویکردی غیر انسانی در پیش گرفته و نه تنها آنها را با اتهامات واهی مانند نقض تحریم های آمریکا در زندان و بازداشت های طویل المدت نگه داشته، بلکه اجازه دیدار خانواده های آنها را نیز نمی دهد.

خبرگزاری مهر: بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به بیانیه وزارت خارجه آمریکا در ارتباط با «رابرت لوینسون» مأمور سابق اف بی آی گفت: جمهوری اسلامی ایران در گذشته بارها اعلام کرده است که این فرد در یک مقطعی به ایران سفر کرده و سپس از ایران خارج شده است و پس از ترک خاک ایران نیز دیگر هیچگونه اطلاعی از سرنوشت وی ندارد.

——————-

ورزش سه: کسب دو پیروزی در دور رفت و در دیدارهای خانگی باعث شده تا ذوب آهن به اندازه سرخابی های پایتخت در آمد کسب کند

ذوبی ها در دور برگشت نیز امید زیادی به درخشش برابر حریفان خود دارند و می توانند با توجه به برگزاری دو بازی خارج از خانه و کسب پیروزی در یکی از این دیدارها، درآمد خود در دور گروهی را به 300 هزار دلار نزدیک کنند.

شاگردان قلعه نویی با کسب دو برد موفق شدند 100 هزار دلار پاداش کسب کنند و با توجه به دریافتی 30 هزار دلاری بابت سفر به قطر، 130 هزار دلار میزان درآمد این تیم در پایان دور رفت مسابقات است.

ورزش سه: کسب دو پیروزی در دور رفت و در دیدارهای خانگی باعث شده تا ذوب آهن به اندازه سرخابی های پایتخت در آمد کسب کند.

استقلال و پرسپولیس نیز در دور رفت مرحله گروهی 130 هزار دلار درآمد داشتند تا درآمد این دو تیم نیز به اندازه ذوبی ها باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *