ژکو: داور شجاعت لازم را نداشت + لندن: کره شمالی می‌تواند انگلیس را هدف قرار دهد! – اخبار و اطلاعات ایران

خبرگزاری ایسنا: مهاجم بوسنیایی رم به انتقاد از عملکرد داوری بعد از شکست سنگین برابر بارسلونا پرداخت.

به گزارش فوتبال ایتالیا، رم امید زیادی داشت تا بارسلونا را در لیگ قهرمانان اروپا متوقف کند اما این تیم در دیدار رفت با نتیجه چهار بر یک تن به شکست داد
به گزارش فوتبال ایتالیا، رم امید زیادی داشت تا بارسلونا را در لیگ قهرمانان اروپا متوقف کند اما این تیم در دیدار رفت با نتیجه چهار بر یک تن به شکست داد.

ژکو در پایان گفت: این شکست را فراموش می کنیم و نهایت تمرکز خود را روی دیدار برابر فیورنتینا می گذاریم. اگر می خواهیم فصل بعد هم در لیگ قهرمانان اروپا بازی کنیم باید تمرکز خود را بالا ببریم و در دیدارهای پیش رو به پیروزی برسیم.

او ادامه داد: در این شکی وجود ندارد که بارسلونا تیمی قدرتمند و پرستاره است. نتیجه سه بر یک عادلانه تر بود. بدون شک اگر برابر بارسلونا اشتباهات زیادی داشته باشید بد جوری مجازات می شوید. این شکست تاسف انگیز و بسیار تلخ بود. اگر داور آن پنالتی را برای ما می گرفت نتیجه بازی به کلی تغییر می کرد.

ادین ژکو زننده تک گل رم در این دیدار به عملکرد داوری اعتراض دارد. او بعد از بازی گفت: داور عملکرد خوبی در این دیدار نداشت. او شجاعت لازم را نداشت و باید پنالتی به نفع ما می گرفت.

رم در رده سوم جدول رده بندی لیگ ایتالیا جای دارد و شانس بالایی برای کسب سهمیه دارد.

خبرگزاری ایسنا: مهاجم بوسنیایی رم به انتقاد از عملکرد داوری بعد از شکست سنگین برابر بارسلونا پرداخت.

——————-

خبرگزاری مهر به نقل از بی‌بی‌سی نوشت: شماری از نمایندگان پارلمان انگلیس مدعی شدند که موشک‌های کره‌شمالی در ماه های آینده می توانند سواحل این کشور را هدف قرار دهند!

بر اساس گزارش صادره از سوی کمیته دفاعی منتخب مجلس عوام انگلیس، کره شمالی در ۱۸ ماه آینده توانمندی هدف قراردادن سواحل این کشور با استفاده از موشک های بالستیک قاره پیمای خود را خواهد داشت
در این گزارش، «کیم جونگ اون» رهبر کره شمالی فردی «بی‌رحم، اما منطقی» توصیف شده است.

خبرگزاری مهر به نقل از بی‌بی‌سی نوشت: شماری از نمایندگان پارلمان انگلیس مدعی شدند که موشک‌های کره‌شمالی در ماه های آینده می توانند سواحل این کشور را هدف قرار دهند!

ترامپ در یک پیام توئیتری در این باره نوشته بود: کره شمالی از ۲۸ نوامبر ۲۰۱۷ تاکنون هیچگونه آزمایش موشکی انجام نداده و قول داده است که در جریان دیدارها نیز آزمایش موشکی انجام ندهد. من معتقدم که مقامات پیونگ یانگ این تعهد را محترم می شمارند.

این در حالیست که «دونالد ترامپ» چندی پیش از موافقت دولت کره شمالی با عدم اجرای آزمایشهای موشکی خود تا زمان دیدار دوجانبه سران دو کشور خبر داده بود.

بر اساس گزارش صادره از سوی کمیته دفاعی منتخب مجلس عوام انگلیس، کره شمالی در ۱۸ ماه آینده توانمندی هدف قراردادن سواحل این کشور با استفاده از موشک های بالستیک قاره پیمای خود را خواهد داشت.

لازم به ذکر است که دونالد ترامپ پیشتر در پیامی توئیتری نسبت به حصول توافق با کره شمالی ابراز امیدوار کرد. به گفته وی چنانچه این توافق حاصل شود، نتایج بسیار مطلوبی برای جهان در پی خواهد داشت.

ترامپ همچنین گفت که باید درباره زمان و مکان انجام این دیدار با رهبر کره شمالی تصمیم گیری شود.

تحولات مذکور زمانی روی داد که «کیم جونگ اون» رهبر کره شمالی در نامه‌ای خطاب به رئیس جمهوری آمریکا از وی دعوت کرد تا شخصاً با یکدیگر دیدار کنند؛ دعوتی که ترامپ به آن پاسخ مثبت داد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *